השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

Haci Masc

כוסיות שאיבה בשיטת אקופונקטורה מגנטית (דיקור) (בקיצור שיטת המאסק)

הקדמה קצרה

לאחר כ-10ניסיונות מדעיים שונים, מעל 1000 מיקרים קליניים ולמעלה מ-20 מיליון משתמשים מעידים כי: כוסיות השאיבה בשיטה אקופונקטורה מגנטית של חברת האקי הסינית ממשיכה את המסורת של רופאים הסינים המתבססית בעיקרה על שיטת הדיקור- אקופונקטורה וזאת ללא חדירה לאור. השילוב המוצלח והייחודי של שימוש בכוסית המאסק המפעילה בו זמניצ שלוש פעולות: שאיבת בלחץ של כוסית, שימוש במגנט בעל עוצמה ואקופונקטורה, מביא להשגת תוצאות מדהימות .

הכרת המוצר

המאסק מתבסס על חלקים הבאים: שקית תת לץ מגטמי, מעבר אויר לשקית התת לחץ יחודי מגנטי , כוסית שקופה מסביב לחוד המגנטי,סימון קוטביות,חיבור מגנטי טרפזי וצוואר הגנת הכוסית. החוד המגנטי מיוצר מסגסוגת מגנטית "אדמה נדירה" על פני שטח השדה המגנטי של 250MT של אקופונקטורה ומוקסיבציהאפשר להישתמש בכמה כוסיות שאיבת " מאסקים" בודדות או בכוסיות רבות מאוד בו זמנית(כמו המחטים בדיקור סיני).

פעולה זו תמריץ את הקווי האנרגיה בדיוק כמו בשימוש במחטים בשיטת האקופונקטורה המסורתית.

תוצאות המחקר מיוחד במעבדת מחקר של חלל לא מגנטי:

בנובמבר1999 חוקרי חברת האקי עשו ניסוי שבא להוכיח את התוצאות הרפואיות של שיטת המאסק.

בניסיון שנערך על חולי לב לאחר התקפה, אשר היה מחובר למכשיר קרדיוגרם מגנטי, הראו שלאחר 5 דקות בלבד של טפול בשיטת המאסק מצב שלו התייצב ה"מאסקים" מכירה בנקודות הלחץ בשיטת האקופנקטורה בהשם "נייגואן" ו-"סאניינז'יאו, ניסבוי זה הוכחה לשליטת המאסק" יש את אותה השפעה מרפאה כמו באקופונקטורה.